Doprava

Doprava:

Pro přepravu zásilek s adresou příjemce v ČR máme k dispozici tyto možnosti:

 

Zásilkovna:

Při volbě přepravní služby Zásilkovna bude Vaše zásilka doručena na zvolené výdejní místo nebo do výdejního boxu, kde si ji následně balíček vyzvednete. Službu Zásilkovna je možno využít pouze u drobných zásilek malých rozměrů a maximální váhy 4 kg.  

 

Přepravní služby PPL a DPD:

Při volbě přepravní služby PPL nebo DPD máte na výběr dodání zásilky na svou dodací adresu, kterou uvedete v objednávce nebo můžete využít široké sítě výdejních míst a výdejních boxů PPL (ParcelShop) nebo DPD (PickUp). Vaše zásilka je poté doručena na zvolené místo dané přepravní služby, kde si ji následně vyzvednete.

Cena dopravy je závislá na celkové váze zásilky. Její výše je uvedena v objednávkovém procesu při výběru dopravy před odesláním objednávky.

 

Osobní odběr (Vsetín): 

Osobní odběr je možný PO TELEFONICKÉ DOHODĚ na adrese: Jasenická 2077, 755 01 Vsetín - Luh (areál půjčovny nářadí LICHNOVSKÝ).

 

Dle individuální dohody:

S našimi velkoobchodními partnery mohou být dohodnuty individuální podmínky dopravy, jako např. interní rozvoz, návštěva obchodního zástupce aj. 

 

Nabídka přepravních společností se liší v závislosti na váze a rozměru jednotlivých zásilek. Před odesláním objednávky jsou nabídnuty pouze služby těch přepravců, kteří jsou schopni Vaši zásilku o daných parametrech přepravit. 

Děkujeme za pochopení


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).